PENATI SLOVAK OPEN 2024 – prihlasovanie je v plnom prúde

Share this post

PENATI SLOVAK OPEN 2024 – prihlasovanie je v plnom prúde

V poradí už 8. ročník turnaja pre profesionálnych golfistov PENATI SLOVAK OPEN sa uskutoční od 8. do 10. septembra 2024 na ihrisku Penati Golf Resort pri meste Senica na Slovensku.

Prihlasovanie do turnaja je otvorené!

 

 

 

Pozvanie dostali všetci hráči z okolitých krajín. Aj tento rok budeme hrať ihrisko s parom 73 a teda na 15. jamke bude čakať profesionálnych hráčov európsky unikát, 6-parová jamka. Hráči, ich sprievod, ale aj diváci sa môžu tešiť na napínavé súboje, o ktoré na Penati Slovak Open nikdy nie je núdza.

 

Víťaz si domov odnesie peňažnú výhru v hodnote 10 000 eur a kartu na Italian Challenge Open, ktorý sa uskutoční 19. až 22. septembra 2024 v talianskom meste Viterbo.

PENATI SLOVAK OPEN je najprestížnejším profesionálnym golfovým turnajom na Slovensku, ktorý už v tomto roku už po ôsmykrát privíta profesionálov zo Slovenska, Českej republiky a okolitých krajín. Koná sa každý september v Penati Golf Resort na ihrisku Nicklaus Design Legend Course a ponúka hráčom zážitok z kvalitnej hry, fantastickú atmosféru a jedinečnú jamku s parom 6.

Tešíme sa, že turnaj svojou kvalitou a vysokou úrovňou vzbudzuje veľký záujem medzi mladými hráčmi, ktorí majú možnosť vyhrať divokú kartu na Challenge Tour. V roku 2019 sa strieborný medailista z olympiády v Tokiu Rory Sabbatini (2020) stal ambasádorom nášho turnaja, zároveň sa ho zúčastnil a po dramatickom súboji sa stal jeho víťazom. 

Turnaj PENATI SLOVAK OPEN je otvorený pre každého profesionálneho hráča. V posledných rokoch je to najväčšie profesionálne podujatie na Slovensku, známe medzi hráčmi svojou výnimočnou atmosférou a pohostinnosťou.